• Gratulujemy naszej uczennicy!

• Iga Wądołkowska z klasy IA zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym na lapbook „Moja Mała Ojczyzna zorganizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży.

Konkurs był adresowany do nauczycieli i uczniów z klas I-III. Do konkursu przystąpiło 22 nauczycieli z 10 szkół podstawowych. Z klas I zgłoszono 5 prac konkursowych. Iga pod kierunkiem wychowawcy, Pani Wiesławy Baranowskiej, wykonała kreatywnego lapbooka na temat swojej Małej Ojczyzny.

Idze gratulujemy pomysłu i życzymy dalszych sukcesów!

• Kocham Cię Misiu mój malutki, czyli Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

• W dniu 25 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Tego dnia przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz różnych konkursach. Dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że na długo zostanie w pamięci dzieci.