• Nasi uczniowie laureatami wojewódzkiego konkursu "Wszystko o lesie"

•  Z przyjemnością informujemy o wynikach I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt. "Wszystko o lesie", na który wpłynęło aż 178 prac z 33 szkół. Posiedzenie Komisji Konkursowej odbyło się 8 lutego 2024 r. w siedzibie Nadleśnictwa Dojlidy. Prace oceniono uwzględniając kreatywność, walory estetyczne, zgodność z kategorią i czytelność przekazu. Na podstawie uzyskanej punktacji wyłoniono zwycięzców i osoby wyróżnione.

Oto zwycięskie prace uczniów naszej szkoły w następujących kategoriach:

Kategoria świat dzikich zwierząt/ptaków

Mikołaj Jastrzębski kl. 4B - III MIEJSCE „Wielki świat oczami małego wędrowcy”

Kategoria świat roślinności/świat wody

Oliwia Jastrzębska z kl. 6A - III MIEJSCE „Mały klejnot wielkiego lasu”

Kategoria las lub pejzaż przyrodniczo-leśny

Alan Piórkowski z kl. 6B - WYRÓŻNIENIE „Zimowa cisza i tylko ślady na śniegu”

Serdecznie gratulujemy!

A. Gaicka-Sagało

Poniżej prezentujemy prace konkursowe Mikołaja, Oliwii oraz Alana: